Betony Bauer SUPREME S27 Junior WBK

 
Akce
 
Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 12 999 Kč
Ušetříte 5 400 Kč (–42 %)
7 599 Kč    
Značka Bauer
Kategorie Brankářské betony Junior (26" - 30")
Záruka 24 měsíců
 

Atraktivní řada betonů Bauer SUPREME v novém designu a s novým systémem zapínání. Betony Bauer SUPREME S27 jsou základní model řady SUPREME (2S - S29 - S27), betony střední třídy, optimální pro výkonnostní kategorie. Betony s novým, atraktivním designem, extrémně lehké, s provedením ideálním pro styl Butterfly.

Nový systém zapínání pomocí širokých pásků se suchým zipem, označený jako CRS (Custom Rotation System), umožňuje brankáři zvýšit svou výkonnost - umožňuje snadnější rotaci betonů, zmírňuje zátěž pro kyčelní klouby a brankář si podle potřeby může zvolit, zda chce mít betony volnější na noze nebo těsně připnuté k noze.

Velmi nízké hmotnosti je u těchto betonů dosaženo mimo jiné i použitím nového mikrovláknového materiálu na vnějších plochách betonů. Velká rovná a hladká čelní plocha betonů má atraktivní vzhled a dovoluje lepší kontrolu odrazů puků.

Použití speciálního vnitřního pěnového materiálu s vysokou hustotou umožnilo docílit tenkého profilu betonů, snížila se tak i hmotnost betonů a navíc hrany betonů při rozkleku dokonale dosednou na led. Stejně tak skvěle tlumí následky prudkých střel. Pevné jádro betonů drží základní tvar betonů a vylepšuje úroveň odrazů puků. Zesílená pěnová vrstva u kolenní plochy poskytuje brankáři větší komfort při rozklecích a zmírňuje napětí v kolenním i kyčelním kloubu.

Osvědčený systém AKL (Adjustable Knee Lock) umožňuje individuální výškové i podélné nastavení při usazení kolena. Dostatečně hluboký vnitřní žlábek z materiálu Soft Nash, který zabezpečuje pohodlné a jisté usazení holeně, zajišťuje výborný odvod vlhkosti a vysychání.

Bílo-černé barevné provedení.

Nové je značení velikosti betonů Bauer, na rozdíl od klasického značení v palcích se k označení velikosti používá písmen (S, M, L), stejně jako u značení velikostí chráničů. Pro přehlednost uvádíme i převodní tabulku.

Tabulka velikostí pro betony Bauer SUPREME Junior
 Velikost betonů Bauer S M L
 Velikost betonů v palcích    26"+1"     28"+1"     30"+1"  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: