Betony CCM PREMIER R1.9 Senior Toronto

 
Akce
  • 1 z 4
 
Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 23 990 Kč
Ušetříte 11 000 Kč (–45 %)
12 990 Kč    
Značka CCM
Kategorie Brankářské betony Senior (32" - 38")
Záruka 24 měsíců
 

Atraktivní řada brankářského vybavení CCM PREMIER. Betony CCM PREMIER R1.9 jsou druhou nejvyšší řadou betonů CCM a svým provedením a kvalitou se velmi přibližují TOP profesionální řadě. Betony mají spoustu skvělých vlastností, mnoho vylepšení oproti dřívějším modelům a v neposlední řadě velmi atraktivní design.

Speciální barevný design v barvách klubů NHL.

Špičkové betony s inovovanou konstrukcí, vycházející z dnes již legendárního designu řady PREMIER. Betony jsou navrženy pro maximální pokrytí, velká rovná a hladká čelní plocha betonů má atraktivní vzhled a dovoluje lepší kontrolu a předvídatelnost odrazů puků.

Betony mají nový tenčí profil, díky čemuž se znatelně snížila hmotnost a zlepšilo vyvážení betonů.  Díky použití extrémně tuhých vnitřních pěnových materiálů poskytují betony vynikající re-distribuci energie a dovolují tak brankáři bleskovou změnu pohybu při rychlých změnách v postoji.

Nově je přepracovaná konstrukce vnitřního kanálku pro lepší a hlubší usazení nohy i systém zapínání. Zapínání je zmodernizováno a navrženo podle nejnovějších výzkumů, které prováděla společnost CCM s kanadskou univerzitou a mělo by umožnit brankáři rychlejší pád do rozkleku. Podkolenní a lýtkový kožený řemínek jsou nově blíže u sebe, přičemž spodní lýtkový řemínek byl nahrazen širokým elastickým pásem se zapínáním na suchý zip. Nový systém zapínání a zesílená pěnová vrstva u kolenní plochy poskytuje brankáři větší komfort při rozklecích a zmírňuje napětí v kolenním i kyčelním kloubu.

Výrazně vylepšený je i vestavěný chránič kolen, který nyní poskytuje plnohodnotnou ochranu kolena a jeho okolí při rozklecích. V případě potřeby ho lze ale samozřejmě snadno odstranit a nahradit samostatným chráničem kolen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: