Brankářské chrániče kolen Bauer Supreme Knee Guard Junior

 
  • 1 z 4
 
Dostupnost Běžně dodáváme do 3 dnů
Varianta
Běžná cena 3 199 Kč
Ušetříte 209 Kč (–6 %)
2 990 Kč    
Značka Bauer
Kategorie Brankářské chrániče kolen
Záruka 24 měsíců
 

Profesionální TOP model Bauer řady SUPREME s nejnovější technologií FleXorb. Špičková ochrana kolen brankáře při rozkleku, chrániče zároveň nijak neomezují v pohyblivosti.

  • Promyšlená pohyblivá konstrukce OPS (Overlap Protective Shield) vzájemně se překrývajících dílů
  • Špičkový VENT ARMOR pěnový výplňový materiál pro ochranu před nárazy
  • Prémiová podšívka s technologií 37.5™ a novou technologií Sanitized®, která zabraňuje vzniku bakterií a omezuje tak nepříjemné "vůně". Super jemná mikrovlákna zabezpečují velmi rychlý odvod vlhkosti
  • Zapínání pomocí pásků na suchý zip. Pogumované vrstvy zamezují nechtěným pohybům chrániče
  • Velikost Junior

Technologie 37.5™
Patentovaná technologie 37.5™ využívá milionů aktivních částic, jež jsou trvale součastí vláken, čímž získávají vlákna až o 800 % větší povrchovou plochu. Tyto částice aktivně reagují na tělesné teplo a tuto energii využívají pro urychlení odpařování.
Technologie 37.5™ zajišťuje optimální relativní vlhkost mikroklimatu lidského těla, aby tělo mohlo efektivněji udržovat ideální vnitřní teplotu a umožnit tak zlepšení a prodloužení výkonnosti.
Tkaniny vyrobené pomocí technolgie 37.5™ schnou až pětkrát rychleji než obdobné tkaniny. Tím se zamezuje nadměrnému lepení vlhké tkaniny na tělo.
U tkanin vyrobených s technologií 37.5™ nedochází k seprání nebo opotřebení. Je navždy funkční, tak jako první den po nákupu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: