Lapačka CCM AXIS A1.9 Senior White

 
Novinka
 
Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
Běžná cena 6 590 Kč
Ušetříte 700 Kč (–10 %)
5 890 Kč
Značka CCM
Kategorie Senior
Záruka 24 měsíců
 

NOVINKA 2020/21.

Špičková lapačka z kompletně nové modelové řady CCM AXIS, druhý nejvyšší model řady. Lapačka CCM AXIS A1.9 s originální konstrukcí, která umožňuje neomezenou pohyblivost, dokonalé a jisté sevření puku a zároveň zajišťuje špičkovou úroveň ochrany.

Pro ochranu ruky brankáře je na vnitřní straně lapačky použita kombinace nejmodernějších speciálních pěnových materiálů - HD, EPE a PE pěny. Rovněž pro ochranu dlaně ruky před nepříjemnými následky tvrdých střel je dlaň lapačky v nejexponovanějších místech vyztužena HD pěnou.

Lapačka CCM AXIS A1.9 pokračuje v originálním trendu nastaveném dřívějšími řadami PREMIER a využívá vstřikovanou a anatomicky tvarovanou jednodílnou konstrukci manžety spolu s chráničem palce. Doplněná dvojitým košem umožňuje naprosto efektivní a bleskové sevření a perfektní kontrolu přikrytí puku.

Pro ochranu vnější strany lapačky spolu s ochranou prstů řada AXIS A1.9 rovněž využívá PE a EPE pěny, která zajišťuje perfektní ochranu především před nepříjemným seknutím holí.

Materiál dlaně zajišťuje vynikající přilnavost k ruce, což zajišťuje jistější a rychlejší sevření koše a omezuje nechtěné sklouznutí lapačky.

  • Prémiový vnější materiál s technologií Speed Skin
  • Vrstvené jádro dlaně pro lepší ochranu proti nejtvrdším střelám
  • Jednodílná konstrukce manžety umožňuje lepší kontrolu odražených puků a má výrazně vyšší trvanlivost oproti dvojdílné manžetě
  • Segmentová konstrukce zadní strany lapačky zajišťuje špičkovou ochranu brankáře
  • Rychlé a jisté upevnění lapačky na ruce pomocí systému pásků se suchým zipem
  • Barva bílá

Klasický gard - lapačka v levé ruce
Opačný gard - lapačka v pravé ruce

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: