Lapačka CCM EXTREME FLEX E4.9 Senior White

 
Novinka
 
Dostupnost Zvolte variantu Skladem Běžně dodáváme do 3 dnů
Varianta
Běžná cena 6 990 Kč
Ušetříte 1 200 Kč (–17 %)
5 790 Kč    
Značka CCM
Kategorie Senior
Záruka 24 měsíců
 

NOVINKA 2019/20.

Oblíbená řada brankářského vybavení CCM EXTREME FLEX. Komfortní lapačka s vynikajícími vlastnostmi a vynikající úrovní ochrany pro špičkový výkon.

Špičková lapačka z kompletně nové modelové řady CCM EXTREME FLEX. Lapačka CCM EXTREME FLEX E4.9 s originální konstrukcí, která umožňuje neomezenou pohyblivost, dokonalé a jisté sevření puku a zároveň zajišťuje špičkovou úroveň ochrany.

Pro ochranu ruky brankáře je na vnitřní straně lapačky použita kombinace nejmodernějších speciálních pěnových materiálů - HD, EPE a PE pěny. Rovněž pro ochranu dlaně ruky před nepříjemnými následky tvrdých střel je dlaň lapačky v nejexponovanějších místech vyztužena HD pěnou.

Lapačka CCM EXTREME FLEX E4.9 pokračuje v originálním trendu nastaveném dřívějšími řadami EXTREME FLEX a využívá vstřikovanou a anatomicky tvarovanou jednodílnou konstrukci manžety spolu s chráničem palce, nově doplněná 2T košem umožňuje naprosto efektivní a bleskové sevření koše.

Pro ochranu vnější strany lapačky spolu s ochranou prstů řada EXTREME FLEX rovněž využívá PE a EPE pěny, která zajišťuje perfektní ochranu především před nepříjemným seknutím holí.

Materiál dlaně zajišťuje vynikající přilnavost k ruce, což zajišťuje jistější a rychlejší sevření koše a omezuje nechtěné sklouznutí lapačky.

  • Konstrukce ze syntetické kůže a odolného nylonu
  • Jednodílná konstrukce manžety umožňuje lepší kontrolu odražených puků a má výrazně vyšší trvanlivost oproti dvojdílné manžetě
  • Nový dvojitý koš 2T umožňuje ještě lepší a jistější zachycení puku
  • Segmentová konstrukce zadní strany lapačky zajišťuje špičkovou ochranu brankáře
  • Rychlé a jisté upevnění lapačky na ruce pomocí systému pásků se suchým zipem
  • Lapačka splňuje nejnovější normy a předpisy Mezinárodní hokejové federace IIHF pro rozměry brankářské výstroje

 

  • Klasický gard - lapačka v levé ruce, vyrážečka v pravé ruce
  • Opačný gard - lapačka v pravé ruce, vyrážečka v levé ruce

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: