Betony Bauer S23 VAPOR X5 PRO Goal Pad Senior White

 
Novinka
 
Dostupnost Zvolte variantu Běžně dodáváme do 3 dnů Běžně dodáváme do 3 dnů Běžně dodáváme do 3 dnů Běžně dodáváme do 3 dnů Běžně dodáváme do 3 dnů
Varianta
Běžná cena 28 499 Kč
Ušetříte 3 500 Kč (–12 %)
24 999 Kč    
Značka Bauer
Kategorie Brankářské betony Senior (32" - 38")
Záruka 24 měsíců
 

NOVINKA 2023/24.

Nejnovější řada betonů Bauer VAPOR, druhý nejvyšší model. Extrémně lehké betony s moderní konstrukcí a atraktivním designem.

Betony s extrémně lehkou a tenkou konstrukcí pro maximální flexibilitu, přitom nad koleny zůstává zachován pro řadu Vapor charakteristický zkosený střih. Vnitřek betonů je vyroben z přilnavého materiálu, který se dokonale přizpůsobí anatomii vašich nohou, což vám v praxi dopřeje nevídaný komfort, jistější stabilitu a přirozenější pocit při zákrocích, díky čemuž můžete dosahovat nejvyšší úrovně zápas co zápas.

  • Nová tenčí vložka v typickém profilu Vapor podporuje efektivnější a anatomické usazení na noze 
  • Stabili-Grip Knee Block - speciální látka na kolenním chrániči, která zabraňuje nežádoucímu sklouznutí kolena při rozkleku i následném návratu do postoje. 
  • Hybridní, jednoplášťový systém opory lýtka, který disponuje pružností, typickou pro řadu Vapor. Toto řešení ve výsledku přináší méně nežádoucí rotace a lepší pohyblivost, což nepochybně oceníte při každém zákroku.
  • Systém suchých zipů, které se ani nehnou, zajistí, že beton bude pevně „přikován“ k noze
  • Betony Bauer se nově označují pomocí písmen (S, M, L, XL), stejně jako u značení velikostí chráničů. Pro přehlednost uvádíme i převodní tabulku
Tabulka velikostí pro betony Bauer Senior
 Velikost betonů Bauer XS S M L XL XXL
 Velikost betonů v palcích   32"+1"   33"+1"   34"+1"   35"+1"   36"+1"   37"+1" 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: