Betony CCM PREMIER P2.9 Senior Montreal

 
Novinka
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 23 990 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–12 %)
20 990 Kč    
Značka CCM
Kategorie Brankářské betony Senior (32" - 38")
Záruka 24 měsíců
 

NOVINKA 2018/19.

Nejnovější řada brankářského vybavení CCM PREMIER. Betony CCM PREMIER P2.9 jsou druhou nejvyšší řadou betonů CCM a svým provedením a kvalitou se velmi přibližují TOP profesionální řadě. Betony mají spoustu skvělých vlastností, mnoho vylepšení oproti dřívějším modelům a v neposlední řadě velmi atraktivní design.

Speciální barevný design v barvách klubů NHL.

Špičkové betony s inovovanou konstrukcí, vycházející z dnes již legendárního designu řady PREMIER. Betony jsou navrženy pro maximální pokrytí, velká rovná a hladká čelní plocha betonů má atraktivní vzhled a dovoluje lepší kontrolu a předvídatelnost odrazů puků.

Betony mají nový tenčí profil a nové L1TECORE jádro, díky čemuž se znatelně snížila hmotnost a zlepšilo vyvážení betonů. Díky použití extrémně tuhých vnitřních pěnových materiálů poskytují betony vynikající re-distribuci energie a dovolují tak brankáři bleskovou změnu pohybu při rychlých změnách v postoji.

Nově je přepracovaná konstrukce vnitřního kanálku pro lepší a hlubší usazení nohy i systém zapínání. Zapínání je maximálně zjednodušeno, zůstal pouze podkolenní elastický pásek na suchý zip, lýtkový řemínek byl nahrazen širokým, 2" (5 cm) elastickým pásem se zapínáním na suchý zip a jediný kožený řemínek se zapíná pod brusli. Nový systém zapínání a zesílená pěnová vrstva u kolenní plochy poskytuje brankáři větší komfort při rozklecích a zmírňuje napětí v kolenním i kyčelním kloubu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: