Lapačka + vyrážečka CCM AXIS A1.9 Senior TORONTO

 
 
Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 12 020 Kč
Ušetříte 1 140 Kč (–9 %)
10 880 Kč    
Značka CCM
Kategorie Senior
Záruka 24 měsíců
 

Oblíbená řada brankářského vybavení CCM AXIS A1.9. Set komfortní lapačky s vyrážečkou s vynikajícími vlastnostmi a vynikající úrovní ochrany pro špičkový výkon. Speciální bílo-modré barevné provedení v barvách klubu NHL Toronto Maple Leafs.
 

LAPAČKA

Špičková lapačka z kompletně nové modelové řady CCM AXIS, druhý nejvyšší model řady. Lapačka CCM AXIS A1.9 s originální konstrukcí, která umožňuje neomezenou pohyblivost, dokonalé a jisté sevření puku a zároveň zajišťuje špičkovou úroveň ochrany.

Pro ochranu ruky brankáře je na vnitřní straně lapačky použita kombinace nejmodernějších speciálních pěnových materiálů - HD, EPE a PE pěny. Rovněž pro ochranu dlaně ruky před nepříjemnými následky tvrdých střel je dlaň lapačky v nejexponovanějších místech vyztužena HD pěnou.

Lapačka CCM AXIS A1.9 pokračuje v originálním trendu nastaveném dřívějšími řadami PREMIER a využívá vstřikovanou a anatomicky tvarovanou jednodílnou konstrukci manžety spolu s chráničem palce. Doplněná dvojitým košem umožňuje naprosto efektivní a bleskové sevření a perfektní kontrolu přikrytí puku.

Pro ochranu vnější strany lapačky spolu s ochranou prstů řada AXIS A1.9 rovněž využívá PE a EPE pěny, která zajišťuje perfektní ochranu především před nepříjemným seknutím holí.

Materiál dlaně zajišťuje vynikající přilnavost k ruce, což zajišťuje jistější a rychlejší sevření koše a omezuje nechtěné sklouznutí lapačky.

 • Prémiový vnější materiál s technologií Speed Skin
 • Vrstvené jádro dlaně pro lepší ochranu proti nejtvrdším střelám
 • Jednodílná konstrukce manžety umožňuje lepší kontrolu odražených puků a má výrazně vyšší trvanlivost oproti dvojdílné manžetě
 • Segmentová konstrukce zadní strany lapačky zajišťuje špičkovou ochranu brankáře
 • Rychlé a jisté upevnění lapačky na ruce pomocí systému pásků se suchým zipem
 • Barva bílá

 

VYRÁŽEČKA

Špičková vyrážečka z kompletně nové modelové řady CCM AXIS. Velmi lehká vyrážečka CCM AXIS A1.9 se špičkovou úrovní ochrany, ovládání i komfortu, s dokonalým vyvážením.

Vnitřní výztuž hlavní horní vyrážecí plochy vyrážečky je vyrobena laminovaným, speciálním pěnovým materiálem s dvojí hustotou. Jeho vlastnosti umožňují brankáři cíleně a přesně ovládat odrazy puku, a přitom zajišťuje profesionální úroveň ochrany i před nejprudšími střelami. Jako vnější materiál je použita špičková, vysoce trvanlivá syntetické kůže, ostatní plochy vyrážečky jsou vyrobeny z odolného Nylonu

Špičková boční ochrana vyrážečka je zajištěna díky vstřikované a anatomicky tvarované konstrukci ochrany palce, spolu s kombinací vnitřních výplňových pěnových materiálů různé hustoty. Tato promyšlená konstrukce poskytuje komplexní ochranu vnitřní boční strany vyrážečky.

Otevřená manžeta umožňuje brankáři perfektní pohyblivost v zápěstí a dokonalou ovladatelnost, díky upevňovacímu pásku na zápěstí je zajištěno jisté upevnění na ruce.

 • Hlavní vyrážecí plocha a další nejnamáhanější místa ze syntetické kůže, ostatní plochy z odolného a trvanlivého 400D Nylonu
 • Osvědčená NASH dlaň, palec i prsty s vysokou trvanlivostí. Texturovaný povrch dlaně zlepšuje přilnavost a zvyšuje jistotu při ovládání hole
 • Síťovinové provedení bočních stran prstů zajišťuje výbornou ventilaci a urychluje vysychání
 • Rychlé a jisté upevnění vyrážečky na ruce pomocí koženého pásku se suchým zipem
 • Klasický gard - lapačka v levé ruce, vyrážečka v pravé ruce
 • Opačný gard - lapačka v pravé ruce, vyrážečka v levé ruce

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: