Lapačka + vyrážečka CCM PREMIER P2.5 Senior BOSTON

 
Akce
 • 1 z 3
 
Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 10 990 Kč
Ušetříte 2 991 Kč (–27 %)
7 999 Kč    
Značka CCM
Kategorie Senior
Záruka 24 měsíců
 

Atraktivní řada brankářského vybavení CCM PREMIER. Set komfortní lapačky s vyrážečkou s vynikajícími vlastnostmi a vynikající úrovní ochrany. Základní model řady CCM PREMIER P2.5, který se ale jen velmi málo odlišuje od vyšší modelové řady PREMIER P2.9.

Speciální barevný design v barvách klubů NHL.

 

LAPAČKA

Kvalitní lapačka z modelové řady CCM PREMIER. Lapačka CCM PREMIER P2.5 s originální konstrukcí, která umožňuje neomezenou pohyblivost, dokonalé a jisté sevření puku a zároveň zajišťuje špičkovou úroveň ochrany.

Pro ochranu ruky brankáře je na vnitřní straně lapačky použita kombinace nejmodernějších speciálních pěnových materiálů - LD, EPE a PE pěny. Rovněž pro ochranu dlaně ruky před nepříjemnými následky tvrdých střel je dlaň lapačky v nejexponovanějších místech vyztužena LD pěnou.

Lapačka CCM PREMIER P2.5 pokračuje v originálním trendu nastaveném dřívějšími řadami PREMIER (dříve Reebok) a využívá vstřikovanou a anatomicky tvarovanou jednodílnou konstrukci manžety spolu s chráničem palce, a doplněná nově 2T košem umožňuje naprosto efektivní a bleskové sevření koše.

Pro ochranu vnější strany lapačky spolu s ochranou prstů řada PREMIER P2.5 rovněž využívá LD pěny, která zajišťuje velmi dobrou ochranu před ránou pukem nebo nepříjemným seknutím holí.

Materiál dlaně NASH zajišťuje vynikající přilnavost k ruce, což zajišťuje jistější a rychlejší sevření koše a omezuje nechtěné sklouznutí lapačky.

 • Konstrukce ze syntetické kůže a odolného nylonu
 • Jednodílná konstrukce manžety umožňuje lepší kontrolu odražených puků a má výrazně vyšší trvanlivost oproti dvojdílné manžetě
 • Segmentová konstrukce zadní strany lapačky zajišťuje špičkovou ochranu brankáře
 • Ohrana palce speciální LD (Low Density) pěnou
 • Rychlé a jisté upevnění lapačky na ruce pomocí systému pásků se suchým zipem
 • Lapačka splňuje nejnovější normy a předpisy Mezinárodní hokejové federace IIHF pro rozměry brankářské výstroje

 

VYRÁŽEČKA

Kvalitní vyrážečka z kompletně nové modelové řady CCM PREMIER. Velmi lehká vyrážečka CCM PREMIER P2.5 s vynikající úrovní ochrany, ovládání i komfortu, s dokonalým vyvážením.

Vnitřní výztuž hlavní horní vyrážecí plochy vyrážečky je vyrobena laminovaným, speciálním pěnovým materiálem s dvojí hustotou. Jeho vlastnosti umožňují brankáři cíleně a přesně ovládat odrazy puku, a přitom zajišťuje profesionální úroveň ochrany i před nejprudšími střelami. Jako vnější materiál je použita špičková, vysoce trvanlivá syntetické kůže, ostatní plochy vyrážečky jsou vyrobeny z odolného Nylonu

Špičková boční ochrana vyrážečka je zajištěna díky vstřikované a anatomicky tvarované konstrukci ochrany palce, spolu s kombinací vnitřních výplňových pěnových materiálů různé hustoty. Tato promyšlená konstrukce poskytuje komplexní ochranu vnitřní boční strany vyrážečky.

Otevřená manžeta umožňuje brankáři perfektní pohyblivost v zápěstí a dokonalou ovladatelnost, díky upevňovacímu pásku na zápěstí je zajištěno jisté upevnění na ruce.

 • Hlavní vyrážecí plocha a další nejnamáhanější místa ze syntetické kůže, ostatní plochy z odolného a trvanlivého 400D Nylonu
 • Ohrana palce speciální LD (Low Density) pěnou
 • Osvědčená NASH dlaň, palec i prsty s vysokou trvanlivostí. Texturovaný povrch dlaně zlepšuje přilnavost a zvyšuje jistotu při ovládání hole
 • Síťovinové provedení bočních stran prstů zajišťuje výbornou ventilaci a urychluje vysychání
 • Rychlé a jisté upevnění vyrážečky na ruce pomocí koženého pásku se suchým zipem
 • Vyrážečka splňuje nejnovější normy a předpisy Mezinárodní hokejové federace IIHF pro rozměry brankářské výstroje
 • Klasický gard - lapačka v levé ruce, vyrážečka v pravé ruce
 • Opačný gard - lapačka v pravé ruce, vyrážečka v levé ruce

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: