AKCE - Střelecká deska HOKEJSPORT.CZ Shooting Pad 3 x 1,5 m

 
Akce Novinka
  • 1 z 3
 
Dostupnost Běžně dodáváme do 3 dnů
Varianta
Běžná cena 3 199 Kč
Ušetříte 1 009 Kč (–31 %)
2 190 Kč    
Značka Hokejsport.cz
Kategorie Střelecké desky
Záruka 24 měsíců
 

NOVINKA.

Speciální roll-up plastová deska pro nácvik střelby a stickhandlingu o rozměrech 3 x 1,5 m.

Největší tréninková střelecká deska na trhu, se kterou máte víc prostoru na stickhandling, střelbu, nácvik vhazování a trénink přihrávky.

Díky své velikosti 3 x 1,5 metru a tloušťce 2 mm je to skvělá pomůcka pro trénink, navíc je střelecká deska srolovatelná a tím pádem skladná, dá se přenášet i ukládat.

Střelecká deska je vyrobena ze směsi speciálních polymerů, které jsou obsahem umělého ledu. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem. Můžete tak bez obav trénovat střelbu s klasickým hokejovým pukem. Extrémně rychlé jsou na plochách tréninkové puky Green Biscuit. Pokud tedy chcete trénovat techniku s holí (stickhandling), doporučujeme vyzkoušet tuto kombinaci. Jaká je životnost desek? Jsou téměř nezničitelné. Při běžném zacházení (pokud tedy deska bude sloužit k tréninku střelby nebo jiných hokejových dovedností) vydrží opravdu hodně. Opotřebení a škrábance, se kterými se musí počítat, však nijak neovlivňují výborné vlastnosti desek nebo jejich kluznost. Škrábance a drobné rýhy navíc umocňují vlastnosti klasického ledu, který také není 100% hladký. Jak se ale říká, všeho moc škodí! Pokud máte na desce drobný štěrk nebo ostré kamínky, vždy je dobré desku omést a očistit. Je potřeba nějaká speciální údržba? Není! Na desky se nepoužívají žádné speciální přípravky nebo leštiče. Pokud je deska špinavá, stačí ji zamést nebo utřít vlhkým hadrem, nechat oschnout a můžete znovu začít trénovat.

Střelecká deska díky svým rozměrům umožňuje opravdu kvalitní trénink, můžete na ní výborně trénovat střelbu, stickhandling, vhazování a další hokejové dovednosti na velkém prostoru. Kvůli větším rozměrům nemá deska žádné manipulační úchyty, jako menší modely. Horší je také celková manipulace s deskou, ale pokud jí najdete stálé místo, budete určitě spokojeni. Desku posíláme srolovanou, po rozbalení ji stačí položit na rovný podklad a počkat, než se dokonale srovná a přizpůsobí. Nějaký čas to zabere, deska je silná 2-3 mm a materiál má určitou paměť. Doba úplného vyrovnání s podkladem je závislá na době, po kterou byla deska smotaná. Většinou bývá do několika hodin připravená k tréninku.

Desku lze použít venku i doma. Střelecká deska ochrání Vaší drahou hokejku proti poškození, jak se tomu stává na tvrdém povrchu, jako je beton, asfalt nebo dlažba. Povrch desky maximálně simuluje klasický led.

  • Výborná pomůcka pro všechny věkové skupiny i úrovně hráčů
  • Střeleckou desku můžete použít pro trénink stickhandlingu i střelby všude tam, kde si najdete volné místo
  • Plochu je možné položit na jakýkoliv povrch (trávu, štěrk, asfalt, gumu atd.), i přes svou tenkou tloušťku je plocha velmi stabilní a pevná
  • Roll Up deska HOKEJSPORT.CZ má UV filtr, nevadí ji tedy ani dlouhodobější vystavení slunečním paprskům

Pozn.: video níže i některé obrázky u výrobku zobrazují i nahrávač One-Timer, ten není součástí dodávky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: