Střelecká deska Raptor-X s přihrávačem

 
Novinka
  • 1 z 3
 
Dostupnost Běžně dodáváme do 3 dnů
Varianta
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 400 Kč (–13 %)
2 599 Kč    
Značka Raptor-X
Kategorie Střelecké desky
Záruka 24 měsíců
 

NOVINKA.

Tréninková plastová deska pro nácvik stickhandlingu a střelby, navíc s otvory pro připevnění přihrávače, který je součástí balení a ještě více tak umožní spestřit trénink. Rozměrově střední varianta ze tří typů tréninkových desek Raptor-X, plastová deska o tloušťce 4 mm a rozměrech 150 x 75 cm. Díky tloušťce 5 mm je deska perfektně rovná, nelze ji rolovat a pro pohodlné přenášení je vybavena otvorem ve tvaru madla.

S tréninkovou deskou Raptor-X máte dostatek prostoru na stickhandling, střelbu, nácvik vhazování a trénink přihrávky.

Deska Raptor-X je vyrobeny ze směsi speciálních polymerů, které jsou obsahem umělého ledu. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem, můžete tak bez obav trénovat střelbu s klasickým hokejovým pukem. Extrémně rychlé jsou na plochách Raptor-X tréninkové puky Green Biscuit. Pokud tedy chcete trénovat techniku s holí, stickhandling doporučujeme vyzkoušet tuto kombinaci.

Jaká je životnost desek? Jsou téměř nezničitelné. Při běžném zacházení (deska bude sloužit k tréninku střelby nebo jiných hokejových dovedností) vydrží opravdu hodně. Opotřebení a škrábance, s kterými se musí počítat, nijak neovlivňují výborné vlastnosti desek nebo jejich kluznost. Škrábance a drobné rýhy navíc umocňují vlastnosti klasického ledu, který také není 100% hladký. Jak se ale říká, všeho moc škodí! Pokud máte na desce drobný štěrk nebo ostré kamínky, vždy je dobré desku omést a očistit.

Je potřeba nějaká speciální údržba? Není! Na desky se nepoužívají žádné speciální přípravky, nebo leštiče. Pokud je deska špinavá, stačí ji zamést, nebo utřít vlhkým hadrem, nechat oschnout a můžete znovu začít trénovat. 

  • Výborná pomůcka pro všechny věkové skupiny i úrovně hráčů
  • Střeleckou desku můžete použít pro trénink stickhandlingu i střelby třeba na svých zahradách, v garážích apod.
  • Plochu je možné položit na jakýkoliv povrch (trávu, štěrk, asfalt, gumu atd.), díky své tloušťce je plocha velmi stabilní a pevná
  • Praktické madlo pro snadnější manipulaci
  • Přihrávač je součástí dodávky
  • Pozn.: tréninkové puky ani hokejka na obrázcích nejsou součástí balení, lze je dokoupit zvlášť - puky GREEN BISCUIT

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: