Střelecká deska Winnwell Shooting Pad Junior

 
Novinka
 
Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 1 290 Kč
Ušetříte 400 Kč (–31 %)
890 Kč    
Značka Winnwell
Kategorie Střelecké desky
Záruka 24 měsíců
 

NOVINKA.

Tréninková plastová deska pro nácvik stickhandlingu a střelby. Rozměrově nejmenší varianta ze tří typů tréninkových desek Winnwell, plastová deska o tloušťce 3 mm a rozměrech 1 x 0,5 m. Díky tloušťce 3 mm je desku vhodné umístit na rovný povrch, na rozdíl od největší desky Winnwell Shooting Pad Extreme ji nelze rolovat.

Tréninková deska Shooting Pad Junior je vhodná pro nejmenší děti a poskytuje jim dostatek prostoru na stickhandling i nácvik střelby.

Desky Winnwell Shooting Pad jsou vyrobeny ze směsi speciálních polymerů, které jsou obsahem umělého ledu. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem, můžete tak bez obav trénovat střelbu s klasickým hokejovým pukem. Extrémně rychlé jsou na plochách Winnwell tréninkové puky Green Biscuit. Pokud tedy chcete trénovat techniku s holí, stickhandling doporučujeme vyzkoušet tuto kombinaci.

Jaká je životnost desek? Jsou téměř nezničitelné. Při běžném zacházení (deska bude sloužit k tréninku střelby nebo jiných hokejových dovedností) vydrží opravdu hodně. Opotřebení a škrábance, s kterými se musí počítat, nijak neovlivňují výborné vlastnosti desek nebo jejich kluznost. Škrábance a drobné rýhy navíc umocňují vlastnosti klasického ledu, který také není 100% hladký. Jak se ale říká, všeho moc škodí! Pokud máte na desce drobný štěrk nebo ostré kamínky, vždy je dobré desku omést a očistit.

Je potřeba nějaká speciální údržba? Není! Na desky se nepoužívají žádné speciální přípravky, nebo leštiče. Pokud je deska špinavá, stačí ji zamést, nebo utřít vlhkým hadrem, nechat oschnout a můžete znovu začít trénovat. 

  • Výborná pomůcka pro děti
  • Shooting Pad Junior můžete použít pro trénink stickhandlingu i střelby jak venku, tak doma
  • Plochu je možné položit na jakýkoliv rovný povrch, díky své tloušťce je plocha velmi stabilní a pevná
  • Praktické madlo pro snadnější manipulaci
  • Pozn.: tréninkové puky na obrázku nejsou součástí balení, lze je dokoupit zvlášť - puky GREEN BISCUIT

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: