Střelecká deska Winnwell Shooting Pad PRO

 
Novinka
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 2 499 Kč
Ušetříte 809 Kč (–32 %)
1 690 Kč    
Značka Winnwell
Kategorie Střelecké desky
Záruka 24 měsíců
 

NOVINKA.

Tréninková plastová deska pro nácvik stickhandlingu a střelby. Rozměrově střední varianta ze tří typů tréninkových desek Winnwell, plastová deska o tloušťce 5 mm a rozměrech 1,5 x 0,75 m. Díky tloušťce 5 mm je deska perfektně rovná, na rozdíl od největší desky Winnwell Shooting Pad Extreme ji nelze rolovat.

S tréninkovou deskou Shooting Pad PRO máte dostatek prostoru na stickhandling, střelbu, nácvik vhazování a trénink přihrávky.

Desky Winnwell Shooting Pad jsou vyrobeny ze směsi speciálních polymerů, které jsou obsahem umělého ledu. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem, můžete tak bez obav trénovat střelbu s klasickým hokejovým pukem. Extrémně rychlé jsou na plochách Winnwell tréninkové puky Green Biscuit. Pokud tedy chcete trénovat techniku s holí, stickhandling doporučujeme vyzkoušet tuto kombinaci.

Jaká je životnost desek? Jsou téměř nezničitelné. Při běžném zacházení (deska bude sloužit k tréninku střelby nebo jiných hokejových dovedností) vydrží opravdu hodně. Opotřebení a škrábance, s kterými se musí počítat, nijak neovlivňují výborné vlastnosti desek nebo jejich kluznost. Škrábance a drobné rýhy navíc umocňují vlastnosti klasického ledu, který také není 100% hladký. Jak se ale říká, všeho moc škodí! Pokud máte na desce drobný štěrk nebo ostré kamínky, vždy je dobré desku omést a očistit.

Je potřeba nějaká speciální údržba? Není! Na desky se nepoužívají žádné speciální přípravky, nebo leštiče. Pokud je deska špinavá, stačí ji zamést, nebo utřít vlhkým hadrem, nechat oschnout a můžete znovu začít trénovat. 

  • Výborná pomůcka pro všechny věkové skupiny i úrovně hráčů
  • Shooting Pad PRO můžete použít pro trénink stickhandlingu i střelby třeba na svých zahradách, ale používají ho i profesionální kluby ve svých střelnicích
  • Plochu je možné položit na jakýkoliv povrch (trávu, štěrk, asfalt, gumu atd.), díky své tloušťce je plocha velmi stabilní a pevná
  • Praktické madlo pro snadnější manipulaci
  • Pozn.: tréninkové puky na obrázku nejsou součástí balení, lze je dokoupit zvlášť - puky GREEN BISCUIT

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: