Tréninkový off-ice puk Green Biscuit Bonus 2-Pack

 
Novinka
  • 1 z 4
 
Dostupnost Skladem
Varianta
Běžná cena 739 Kč
Ušetříte 90 Kč (–12 %)
649 Kč    
Značka Green Biscuit
Kategorie Trénikové puky a míčky
Záruka 24 měsíců
 

NOVINKA. Cenově výhodná sada dvou tréninkových puků Green Biscuit. Komplet světle zeleného puku pro trénink stickhandlingu a tmavě zeleného puku s možností tréninku střelby.

Skvělá tréninková pomůcka, kterou můžete využít pro nácvik stickhandlingu, přihrávek a vůbec pro celkové zlepšení manipulace s holí. Vynikající a navíc zábavná možnost, jak se zdokonalit v hokejových dovednostech mimo led.

Puk je složen ze dvou dílů, pružně spojených ve třech místech. Právě tato konstrukce spolu s materiálovým složením puku zajišťuje skvělé vlastnosti pro nácvik dovedností na asfaltu nebo betonu.

Green Biscuit je o něco málo lehčí (o 28 g) než oficiální seniorský puk na led, ale při tréninku na asfaltu nebo betonu se chová a klouže stejně, jako puk na ledové ploše.

Důležité upozornění: světle zelený puk Green Biscuit NENÍ určen ke střelbě, díky jeho konstrukci hrozí při nárazu "rozstřelení" puku a jeho nevratné poškození.

 

Nový, tmavě zelený puk Green Biscuit Snipe je vyroben z jiného materiálu, než mimořádně oblíbený Green Biscuit. Materiál je měkčí, a spolu s nižší hmotností (147 g) oproti klasickému puku a originální konstrukcí, kdy puk je složen ze dvou dílů, pružně spojených ve třech místech, zajišťuje vynikající vlastnosti pro nácvik stickhandlingu.

Materiál puku Green Biscuit Snipe neabsorbuje tolik nerovnosti povrchu jako klasický Green Biscuit, proto se pro nácvik stickhandlingu doporučuje hladká podložka, naopak nový Green Biscuit Snipe dovoluje bez obav i příležitostnou střelbu. Není samozřejmě určen primárně ke střelbě, k tomu slouží běžný puk, ale určitě se nemusíte bát při nácviku stickhandlingu i vystřelit.

 

Podobné produkty

Tréninkový off-ice puk Green Biscuit


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: