Helma Warrior KROWN 360

 
  • 1 z 7
 
Dostupnost Zvolte variantu Běžně dodáváme do 3 dnů Běžně dodáváme do 3 dnů
Varianta
Běžná cena 4 299 Kč
Ušetříte 1 809 Kč (–42 %)
2 490 Kč    
Značka Warrior
Kategorie Hokejové helmy
Záruka 24 měsíců
 

Špičková profi helma Warrior s unikátní čtyřdílnou konstrukcí pro dokonalé a precizní individuální nastavení velikosti.

  • Skvělý design a celkové dokonalé profesionální provedení helmy
  • 4PLAY - Unikátní čtyřdílná konstrukce a extrémně jednoduchý systém nastavení velikosti dovolují maximální možnost individuálního přizpůsobení. Helma se přizpůsobí na každém místě, v celém rozsahu 360°. Při nastavení velikosti se helma přizpůsobuje nejen na délku, ale i na šířku
  • Špičkový systém třívrstvé vnitřní ochrany - EPP pěna chrání proti nejtvrdším nárazům, komfortní pěnové díly pro dokonalé pohodlí a speciální absorbční IMPAX pěna na strategických místech
  • Skvělá ventilace napomáhá dobrému proudění vzduchu a omezuje tak pocení
  • Certifikace CSA, HECC a CE
  • Velikosti: S, M, L, XL
Tabulka velikostí pro hemu Warrior KROWN 360
Velikost helmy S M L XL
Obvod hlavy 49 – 54 cm 51 – 57 cm 54 – 60 cm 57 – 62 cm

 

Správnou velikost helmy zjistíte velmi spolehlivě z níže uvedené tabulky. Změřte si obvod hlavy krejčovským metrem, nejlépe ve výšce přibližně jeden centimetr nad obočím.
Pokud je váš obvod hlavy na dolní hranici nebo zhruba uprostřed rozmezí uvedeného v tabulce, zvolte si pro vámi vybraný typ helmy velikost uvedenou ve stejném sloupci jako aktuální rozmezí. Pokud je naměřený obvod hlavy až na horní hranici uvedeného rozmezí nebo dokonce už zasahuje i do rozmezí pro větší velikost, zcela určitě je lepší zvolit velikost větší.

Příklad: Pokud je váš naměřený obvod hlavy například 55 cm, což je údaj v polovině rozmezí pro velikost „M“, zvolte velikost „M“.
Pokud je váš naměřený obvod hlavy například 57 cm, pohledem do tabulky zjistíte, že údaj je až u horní hranice rozmezí pro velikost „M“ a navíc již zasahuje do rozmezí pro velikost „L“. V takovémto případě zvolte určitě velikost „L“.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: