Plexi Hejduk MH-X PRO LINE

 
Novinka
  • 1 z 5
 
Dostupnost Běžně dodáváme do 3 dnů
Varianta
Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 200 Kč (–13 %)
1 299 Kč    
Značka Hejduk
Kategorie Plexi
Záruka 24 měsíců
 

Špičkové, rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Plexi je vybavené technologií Antifog a Antiscratch, zabraňující mlžení a poškrábání. Plexi je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu pomocí technologie Injection Moulding (vstřikováním) na opticky dokonalé formě, čímž je zaručena dokonalá optická čistota. V případě, že chránič není poškozen škrábanci, je hokejové plexi takřka nerozbitné.

Chrániče očí s označením ProLine jsou povrchově upraveny speciální technologií. Plexi je ošetřeno technologiemi Antifog (ochranná vrstva proti mlžení) a Antiscratch (ochranná vrstva proti odření). Jedná se o tvrdé laky, které jsou trvale naneseny na chrániči. Tyto laky nelze smýt, ale lze je poškodit ředidly a různými chemikáliemi, proto nikdy nepoužívejte k čištění plexi jiný prostředek, než čistící emulzi Hejduksport. 

Při správném postupu údržby zůstávají vrstvy aktivní po celou dobu životnosti chrániče. Dbejte na to, aby byl chránič očí čistý a odmaštěný, v případě znečištění povrchu Antifog (vrstva proti mlžení) nefunguje tak dobře. 

Špičková kvalita za super cenu, plexi používané i v naší extralize.

  • Není potřeba používat žádné Anti Fog spreje, speciální vrstva na vnitřní straně plexi zajišťuje vždy perfektní výhled bez zamlžení
  • Na vnější straně vrstva proti poškrábání
  • Poloviční čiré plexi s oblíbeným tvarem a nezkreslující optikou, vhodné pro všechny typy běžných hokejových helem (kromě starších typů Jofa 390 a Jofa 395)
  • Výška plexi 7 cm
  • Díky tvaru připevňovacích otvorů vysoká variabilita nastavení plexi vůči helmě
  • Součástí balení je veškerý materiál potřebný pro připevnění k helmě, čistící sprej i hadřík k utírání plexi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: